זרוע בום תואמת לשור סמ7ב ושור סמ58 מיקרופון, מעמד מיקרופון שולחני למיקרופון מסדרת שור כגון שור מ. וו. 7 סמ57 ס215 ומו 88.

זרוע בום תואמת לשור סמ7ב ושור סמ58 מיקרופון, מעמד מיקרופון שולחני למיקרופון מסדרת שור כגון שור מ. וו. 7 סמ57 ס215 ומו 88.

זמין.
ILS 2.33
סחורה:

תאימות חזקה : הערה : אתה צריך בורג המתאים אגוז בסוגר סט לסוגר לפני שאתה יכול להתקין שלך שור מיקרופון על סוגר.מיקרופון בום זרוע מתאם רחב תאימות 3/8" כדי 5/8 " בורג מתאם הם קו עם תקני תעשייה.עמדה זו לא רק תואם עם שור, אבל גם מתאים שור סדרת או הר ביותר סטנדרטי בגודל מיקרופונים. קל לשימוש : זה שור בום זרוע הוא פשוט להתקנה ופירוק, אתה יכול בקלות להעביר ולשאת את עמדת מיקרופון.תואם עם שור סדרת מיקרופון, מתאים קריינות, הקלטת וידאו, שידור, טלוויזיה תחנות בשבילך נוחות נוספת. מבנה פלדה כבד : סופר חזק אביב עם נוסף מיצוב בורג,קומפקטי מיקרופון זרוע סטנד מיועד שור לשאת, יציב מספיק כדי לשמור מיקרופון ממוקם היטב. עומס מרבי : כ.2 פאונד/1.0 קילוגרם. מחוספס שולחן הר : בהשוואה ישן גרסאות, זה אבץ סגסוגת שולחן הר בנוי עם משטח נגד שריטות ורחב יותר פה עד 2 אינץ/5 סנטימטר כדי להתאים ביותר שולחן עבודה כדי לתקן את בסיס. אביזרים שונים : את סט לא כולל שור מיקרופון.הסט כולל 1 איקס זרוע בום שור, 1 איקס מהדק שולחן, 1 איקס 3/8" כדי 5/8" מתאם, 3 איקס עניבת כבל. עבור שור מ. וו. 7 ו-סמ7ב מיקרופון, עבור רדיו שידור סטודיו קול הקלטת קול, בית סטודיו, תחנות טלוויזיה, וכו'.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים