הפחתת רעש אטמי אוזניים - סופר רך, רגישות לרעש וטיסות הגנה לשימוש חוזר בשמיעה בסיליקון גמיש לשינה, - ביטול רעש - שחור ≠ 3pair)

הפחתת רעש אטמי אוזניים - סופר רך, רגישות לרעש וטיסות הגנה לשימוש חוזר בשמיעה בסיליקון גמיש לשינה, - ביטול רעש - שחור ≠ 3pair)

זמין.
ILS 0.33
סחורה:

צמצם את הרעש - אטמי אוזניים שקטים של לולאה יכולים להפחית עד 27d B של רעש כדי לעזור לכם לישון בצורה קולנית יותר בלילה. הם נהדרים לשינה, למדיטציה, יותר מיקוד וריכוז בזמן העבודה!. נוחות אולטימטיבית - אטמי האוזניים המפחיתה את הרעש שלנו מגיעים עם טיפים לאוזניים - כך שתמיד יש להם התאמה מושלמת. הצורה המעוגלת של הלולאה מתאימה באופן טבעי באוזן או בפינה. רכה כמו כרית - עשויה מחומר סיליקון רך במיוחד, אתה בקושי תרגיש שום דבר באוזן שלך כשאתה לובש את אטמי האוזניים האופנתיים האלה, אין אי נוחות או כאב, פשוט שקט ושקט לא מופרע. שהות מכוונות - אטמי האוזניים הסיליקון האלה לא בולטים, אפילו לא בזמן שאתה ישן. אתה יכול לזרוק ולהסתובב או לישון משני הצדדים מבלי לדאוג או לגלות בבוקר כי חתיכה אחת נפלה. ניתן לשימוש חוזר וניתן לשטוף - אין צורך להמשיך לרכוש מחדש זוג חדש. אתה יכול לשטוף את אטמי השתיקה שלנו בבטחה ולהשתמש בהם שוב ושוב, במשך שנים רבות. רכישה חד פעמית עם תמורה רבה לכסף. צמצם את הרעש - אטמי אוזניים שקטים של לולאה יכולים להפחית עד 27d B של רעש כדי לעזור לכם לישון בצורה קולנית יותר בלילה. הם נהדרים לשינה, למדיטציה, יותר מיקוד וריכוז בזמן העבודה!. נוחות אולטימטיבית - אטמי האוזניים המפחיתה את הרעש שלנו מגיעים עם טיפים לאוזניים - כך שתמיד יש להם התאמה מושלמת. הצורה המעוגלת של הלולאה מתאימה באופן טבעי באוזן או בפינה. רכה כמו כרית - עשויה מחומר סיליקון רך במיוחד, אתה בקושי תרגיש שום דבר באוזן שלך כשאתה לובש את אטמי האוזניים האופנתיים האלה, אין אי נוחות או כאב, פשוט שקט ושקט לא מופרע. שהות מכוונות - אטמי האוזניים הסיליקון האלה לא בולטים, אפילו לא בזמן שאתה ישן. אתה יכול לזרוק ולהסתובב או לישון משני הצדדים מבלי לדאוג או לגלות בבוקר כי חתיכה אחת נפלה. ניתן לשימוש חוזר וניתן לשטוף - אין צורך להמשיך לרכוש מחדש זוג חדש. אתה יכול לשטוף את אטמי השתיקה שלנו בבטחה ולהשתמש בהם שוב ושוב, במשך שנים רבות. רכישה חד פעמית עם תמורה רבה לכסף. חומר סיליקון רך וגמיש המיוצר עם חומר סיליקון רך וגמיש. ללבוש כל היום בלי שום תחושה לא נוחה. שמור על שקט ושלווה. סופר קל משקל קל משקל בקושי מרגיש כלום באוזניים. ללבוש באופן טבעי ונוח באוזן שלך. פונקציות מרובות פונקציות מרובות האם תושפע מרעש ואינך מצליח לישון? האם אתה עובד בסביבה רועשת? האם תפריע לרעש כשאתה לומד ועובד? אם "כן", אנא בחר תקעי אוזניים מבטלים רעש זה, זה יכול לכסות באופן מלא את תעלת האוזן שלך ו- BLO 1 x אריזה מעודנת תיבת אריזה 1 זוגות x תקעי אוזניים מבטלים רעש. 3 זוגות x מבטל רעש מבטל תקע אוזניים.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים