אוניית מדף Pabusior לארון מטבחים, עמיד למים ללא דבק קל לחתוך אניה ארונות למזווה, מגירה, מדפים, שולחנות עבודה

אוניית מדף Pabusior לארון מטבחים, עמיד למים ללא דבק קל לחתוך אניה ארונות למזווה, מגירה, מדפים, שולחנות עבודה

זמין.
ILS 3.00
סחורה:

חומר באיכות גבוהה - אניה המדף עשויה מחומר EVA בדרגת מזון, BPA בחינם. ספינות היוצרות מסייעות במניעת כלי כלים ופריטים שבירים אחרים להתענג על המגירות ובארון שלך. בטוח לשימוש במגע עם פירות וירקות ישירות. פונקציה רב -פונקציית - המחצלות אטומות למים לחלוטין, הגנו למעשה על הארון, מגירת האמבטיה, המזווה והמקרר, נקי ומסודר. נקודות לא דבק בחלק העליון והתחתית החלקית מחזיקה אניה וחפצים במקום. עזרו להפחית את החלקה והחבורה בארון ובמדף שלכם. קל לניקוי - רחיץ, ניתן לשימוש חוזר ומהיר לייבוש ריהוט הגנה מפני בלאי יומיומי אחר. מנקה עם סבון ובד או ספוג לח, קל לביצוע וחוסך מאוד את זמנך!. קל לחתוך - ספינות המדף שלנו מגיעות בגדלים הפופולריים ביותר לחיתוך מראש להתקנה קלה. כולל 1 רול 17.7 "x 26.5ft אניה, אתה יכול פשוט לקצץ את התוחם עם מספריים, עיצוב סידור גשם, ניתן לחתוך אותו ל- A קו ישר ללא כלים. פלוס הספינות אינן דבקיות ונשלפות בקלות! המרחב והבית שלך! מנע ממנו לצבור לכלוך ופסולת לא רצויים!. בטוח לשימוש במגע עם פירות וירקות ישירות. תפקוד רב - המחצלות אטומות למים לחלוטין, הגנו למעשה על הארון, מגירת האמבטיה, המזווה והמקרר, נקי ומסודר. נקודות לא דבק בחלקו העליון והתחתית החלקית מחזיקה אניה וחפצים במקום. עזרו להפחית את החלקה והחבורה בארון ובמדף שלכם. קל לניקוי - רחיץ, ניתן לשימוש חוזר ומהיר לייבוש ריהוט הגנה מפני בלאי יומיומי אחר. מנקה עם סבון ובד או ספוג לח, קל לביצוע וחוסך מאוד את זמנך!. קל לחתוך - ספינות המדף שלנו מגיעות בגדלים הפופולריים ביותר לחיתוך מראש להתקנה קלה. כולל 1 רול 17.7 "x 26.5ft אניה, אתה יכול פשוט לקצץ את התוחם עם מספריים, עיצוב סידור גשם, ניתן לחתוך אותו ל- A קו ישר ללא כלים. פלוס הספינות אינן דבקיות ונשלפות בקלות! המרחב והבית שלך! מנע ממנו לצבור עפר ופסולת לא רצויה! סטייה מהדבר האמיתי לתצוגה השונה. מדוד את המגירות או גודל המקרר לפני רכישת ספינות מדף לארונות מטבח. הטמפרטורה העמידה בחום היא -30 מעלות צלזיוס עד 60 מעלות צלזיוס כיצד להשתמש בתוחם אחסון אמבטיה : למדוד את גודל של גודל או ארון. חתוך את הגודל הדרוש לך עם מספריים לאורך הנקודות הקמוות. לבסוף שים את המחצלות על פני השטח. על המוצרים שלנו : אניה המדפים בטוחה ואמינה למזון, שיכולים ליצור קשר עם פירות וירקות ומזונות אחרים ישירות. הצד האחד ישתלב היטב על פני המקרר, אל תדאג להחליק. הצד השני משתמש בעיצוב נקודות קמור כדי להגביר את החיכוך, אל תדאגו לפריטים שבריריים להחליק. קל לשטוף ולשימוש חוזר על ספינות הארון שאינן דבק EVA. החומר השקוף משפר את העברת אורות המדף.

] על המוצר עד

Material:
EVA
Standard Size:
17.7 x 318
Color:
Clear / translucent
Quantity:
1 shelf liner roll
WARM TIPS FOR CUSTOMERS:
The display pictures maybe have slight chromatic aberration from the real thing for the different display.:
Measure your drawers or refrigerator‘s size before purchase shelf liners for kitchen cabinets.:
The heat-resistant temperature is -30 °C to 60 ° C.:
How to use bathroom storage liner:
Measure your shelve or cabinet‘s size.:
Cut the size you needed with scissor alongthe convex dots.:
Finally put the mats on the surface.:
ABOUT OUR PRODUCTS:
The shelves liner is safe and reliable for food, which can contact with fruits and vegetables and other foods directly.:
The one side will fit firmly on the surface of the refrigerator, don't worry about sliding. The other side uses convex dots design to increase friction, don't worry about fragile items slipping.:
The non adhesive cabinet liners EVA material is easy to wash and reusable.:
The translucent material improve the transmittance of shelf lights. :

קונים גם בוחרים